Treninzi se održavaju za vrtićke skupine, te djecu u dobi od 6 do 18 godina.

10 profesionalnih trenera vodi 13 različitih dobnih skupina djece.

Oko 200 djece se natječe u ligama Zagrebačkog i Hrvatskog nogometnog saveza, a sudjeluju na domaćim i međunarodnim turnirima.

Treninzi se održavaju na pomoćnom igralištu u sklopu Sportskog centra Lučko.

Pozivamo sve dječake u dobi od 6-18 godina da nam se pridruže u Školi nogometa NK Lučko.

Uz naše profesionalne trenere omogućite svojoj djeci da razviju motoričke sposobnosti, steknu sportski duh i nogometna znanja i vještine.

Voditelj škole nogometa je Josip Kautero koji je za sve informacije dostupan na mobitel

092 3448 024.

Kategorija Godište Trenera Trenerska licenca Liga
Juniori I 1999. Josip Kautero Nacionalna PRO 1. NL Središte Zagreb
Juniori II 2000. Stevo Kosanović Nacionalna B 2. NL Središte Zagreb
Kadeti I 2001. Mladen Stipković UEFA A 1. NL Središte Zagreb
Kadeti II 2002. Ivan Milas Nacionalna PRO 2. NL Središte Zagreb
Pioniri I 2003. Matej Filipi UEFA B 1. NL Središte Zagreb
Pioniri II 2004. Matej Filipi UEFA B 1. B ZNL
Mlađi pioniri I 2005. Oliver Kontić UEFA A 1. NL Središte Zagreb
Mlađi pioniri II 2005./2006. Oliver Kontić UEFA A 1. B ZNL
Mlađi pioniri III 2006. Velimir Čarapina Nacionalna PRO 1. A ZNL
Limači I 2007. Ivan Mihaljević Nacionalna A 1. A ZNL A-1
Limači II 2008. Ivan Mihaljević Nacionalna A 1. A ZNL A-2
Zagići I 2009. Robert Grdović Nacionalna PRO 1. A ZNL A-1
Zagići II 2010. Robert Grdović Nacionalna PRO 1. A ZNL A-2
Vrtićka grupa 2011. i mlađi Ivan Mihaljević Nacionalna A
Vratari svi Marijan Živković Nacionalna C

 

Kategorija/Dan

 

Ponedjeljak

13.11.2017.

Utorak

14.11.017.

Srijeda

15.11.2017.

Četvrtak

16.11.2017.

Petak

17.11.2017.

Subota

18.11.2017.

Nedjelj

19.11.2017.

Zagići I

 

 19:30 20:00

Sesvete

19:30 14:00

Lučko 

Zagići II

 

 18:15  19:00

Sesvete

 18:15 15:00

Lučko

Limači I

 

19:30 20:00

Sesvete

19:30

14:00

Lučko

Limači II

18:15

 19:00

Sesvete

18:15

15:00

Lučko

Mlađi Pioniri I 8:30/16:00

19:00

9:00/15:45 9:00/15:45 10:00

Sesvete

Mlađi Pioniri II 8:30/16:00 19:00  9:00/15:45

9:00/15:45

10:00

Ponikve

Mlađi Pioniri III

 

 19:30 19:30  19:30 19:30 8:45

Lučko

Pioniri I

 

8:30/17:00 9:00/16:00 9:00/15:45 9:00/15:45 11:15

Sesvete

Pioniri II

 

  8:30/17:00  9:00/16:00 9:00/15:45

9:00/15:45

 11:15

Ponikve

Kadeti I

 

8:15/17:00 14:00

Kup

Lučko

8:15/17:00

8:15/17:00

 

10:00

Lučko

Kadeti II

 

8:15/17:00 8:15/17:00 8:15/17:00

8:15/17:00

13:00

Zagreb

Juniori I

 

8:15/17:00 8:15/17:00 8:15/17:00 8:15/17:00 12:00

Lučko

Juniori II

 

8:15/17:00  8:15/17:00 8:15/17:00 8:15/17:00 14:45

Zagreb

 

Vrtićka grupa

 

 17:30 17:30
Vratari

 

[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_tabs][/vc_column][/vc_row][/vc_column_text][/vc_tta_section]