Dobne skupine

Treninzi se održavaju za vrtićke skupine, te djecu u dobi od 6 do 16 godina

Prrofesionalni treneri

11 profesionalnih trenera vodi 13 različitih dobnih skupina djece

Natjecanja

Oko 200 djece se natječe u ligama Zagrebačkog, te Hrvatskog nogometnog saveza

Škola nogometa

Pozivamo sve dječake u dobi od 6-16 godina da nam se pridruže u Školi nogometa NK Lučko.
Uz naše profesionalne trenere omogućite svojoj djeci da razviju motoričke sposobnosti, steknu sportski duh i nogometna znanja i vještine.

Treninzi se održavaju na pomoćnom igralištu u sklopu Sportskog centra Lučko.

Za najmanje tu je vrtićka grupa gdje od malih nogu stvaramo nogometaše :).

U našoj školi nogometa imamo 13 skupina za sve uzraste. Djeca se natječu u ligama Zagrebačkog i Hrvatskog nogometnog saveza, a sudjeluju na domaćim i međunarodnim turnirima. 11 trenera brine o radu s djecom, a trenutno brojimo oko 200 djece različitih uzrasta.

Voditelj škole nogometa je Josip Kautero koji je za sve informacije dostupan na mobitel 092 3448 024.

Kategorija Generacija Trener Licenca Liga
Juniori 1998. Josip Kautero VNT-PRO licenca 1. NL HNS liga Središte
Juniori II 1999. Stevo Kosanović NAC B licenca 1. NL HNS liga Središte
Kadeti 2000. Mladen Stipković UEFA A licenca 1. NL HNS liga Središte
Kadeti II 2001. Ivan Milas VNT-PRO licenca 1. NL HNS liga Središte
Pioniri 2002. Matej Filipi UEFA B licenca 1. NL HNS liga Središte
Pioniri II 2003. Matej Filipi UEFA B licenca 1. NL HNS liga Središte
Mlađi pioniri 2004. Oliver Kontić UEFA A licenca 1. NL HNS liga Središte
Mlađi pioniri II 2005. Velimir Čarapina VNT-PRO licenca 2.B ZNS liga
Mlađi pioniri III 2005. Velimir Čarapina VNT-PRO licenca 1.A ZNL liga
Limači 2006. Mladen Stipković UEFA A licenca ZNS liga
Limači II 2007. Ivan Mihaljević VNT-NAC A licenca ZNS liga
Zagići 2008. Ivan Perić NAC C licenca ZNS liga
Zagići II 2009. Ivan Perić NAC C licenca ZNS liga
Vrtićka grupa 2010. i mlađi
Vratari Gojko Mrčela UEFA B licenca
Grupa / Dan Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
Zagići 1. 19:15 18:30 18:15
Zagići 2. 18:00 18:00 18:00
Limaći 1. 19:00 18:30 Lokomotiva 19:00 19:00
Limaći 2. 18:45 19:00 19:15
Ml. Pioniri 1. 9:30/16:00 19:30 9:30/16:00 9:30/16:00
Ml. Pioniri 2. 9:30/16:00 19:30 9:30/16:00 9:30/16:00
Ml. Pioniri 3. 19:30 19:30 19:30 19:30
Pioniri 1. 9:30/16:00 16:00 9:30/16:00 9:30/16:00
Pioniri 2. 9:30/16:00 16:00
20:00 Špansko
9:30/16:00 9:30/16:00
Kadeti 8:30/17:00 8:30/17:00 8:30/17:00 8:30/17:00 10:00 Utakmica 10:00 Utakmica
Juniori 9:30/16:00 8:30/17:00 8:30/17:00 8:30/17:00 12:00 Utakmica 12:00 Utakmica
Vratari 1.
Vratari 2.
Vratari 3.
Vrtićka grupa
Seniori