Ovoga tjedna održana je skupština NK Lučko na kojoj je izabran novi predsjednik Goran Drmić, koji je prije nekoliko godina radio u našem klubu na funkciji sportskog direktora.

Uz gospodina Drmića na skupštini su izabrani i dopredsjednici Miljenko Celić i Franjo Ribić, direktor kluba postao je Igor Jugović, tajnica Ivana Deisinger te šef škole nogometa Josip Kautero.

Izvršni odbor uz predsjednika i dopredsjednike sačinjavaju još Damir Petričević, Marinko Livaja, Josip Čarapina, Marijan Knezović, Hrvoje Bojanić i Ivo Dovođa.

Neka nam ova era pod vodstvom nove uprave donese mnogo uspjeha na terenu ali i u svim ostalim segmentima našeg kluba te vjerujemo da ćemo zajedno postići sjajne rezultate i ostvariti sve naše ciljeve.