Treninzi se održavaju za vrtićke skupine, te djecu u dobi od 6 do 18 godina.

10 profesionalnih trenera vodi 13 različitih dobnih skupina djece.

Oko 200 djece se natječe u ligama Zagrebačkog i Hrvatskog nogometnog saveza, a sudjeluju na domaćim i međunarodnim turnirima.

Treninzi se održavaju na pomoćnom igralištu u sklopu Sportskog centra Lučko.

Pozivamo sve dječake u dobi od 6-18 godina da nam se pridruže u Školi nogometa NK Lučko.

Uz naše profesionalne trenere omogućite svojoj djeci da razviju motoričke sposobnosti, steknu sportski duh i nogometna znanja i vještine.

Voditelj škole nogometa je Josip Kautero koji je za sve informacije dostupan na mobitel

092 3448 024.

Kategorija Godište Trenera Trenerska licenca Liga
Juniori I 1999. Josip Kautero Nacionalna PRO 1. NL Središte Zagreb
Juniori II 2000. Stevo Kosanović Nacionalna B 2. NL Središte Zagreb
Kadeti I 2001. Mladen Stipković UEFA A 1. NL Središte Zagreb
Kadeti II 2002. Ivan Milas Nacionalna PRO 2. NL Središte Zagreb
Pioniri I 2003. Matej Filipi UEFA B 1. NL Središte Zagreb
Pioniri II 2004. Matej Filipi UEFA B 1. B ZNL
Mlađi pioniri I 2005. Oliver Kontić UEFA A 1. NL Središte Zagreb
Mlađi pioniri II 2005./2006. Oliver Kontić UEFA A 1. B ZNL
Mlađi pioniri III 2006. Velimir Čarapina Nacionalna PRO 1. A ZNL
Limači I 2007. Ivan Mihaljević Nacionalna A 1. A ZNL A-1
Limači II 2008. Ivan Mihaljević Nacionalna A 1. A ZNL A-2
Zagići I 2009. Robert Grdović Nacionalna PRO 1. A ZNL A-1
Zagići II 2010. Robert Grdović Nacionalna PRO 1. A ZNL A-2
Vrtićka grupa 2011. i mlađi Ivan Mihaljević Nacionalna A
Vratari svi Marijan Živković Nacionalna C

 

Kategorija/Dan

 

Ponedjeljak

16.10.2017.

Utorak

17.10.017.

Srijeda

18.10.2017.

Četvrtak

19.10.2017.

Petak

20.10.2017.

Subota

21.10.2017.

Nedjelja

22.10.2017.

Zagići I

 

19:30

  19:30  19:30 10:00

Zagreb

Zagići II

 

18:15

  18:15 18:15  11:00

Zagreb

Limači I

 

 19:30 19:30

19:30

 10:00

Zagreb

Limači II

18:15

18:15

18:15

  11:00

Zagreb

Mlađi Pioniri I

 

9:30/15:30

14:00

Lučko

9:30/15:30  9:15/15:30 10:00

Špansko

Mlađi Pioniri II

 

 9:30/15:30

9:30/15:30

9:30/15:30

 

12:15

Lučko

Mlađi Pioniri III

 

 19:15 19:15 19:15 12:15

Zagreb

 

 

Pioniri I

 

 9:30/16:30 15:15

Lučko

 9:30/15:30

 9:30/15:30

11:15

Špansko 

Pioniri II

 

  9:30/16:30  9:30/15:30

9:30/15:30

 13:30

Lučko

Kadeti I

 

 8:15/16:30 13:00

Kup

Ponikve

8:15/16:30

8:15/16:30

 10:00

Lučko

Kadeti II

 

8:15/16:30 8:15/16:30

8:15/16:30

 10:00

Samobor

Juniori I

 

8:15/16:30 20:30 8:15/16:30 8:15/16:30  12:00

Lučko

Juniori II

 

8:15/16:30  20:30 8:15/16:30 8:15/16:30  12:00

Samobor

Vrtićka grupa

 

 17:30  17:30
Vratari

 

[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_tabs][/vc_column][/vc_row][/vc_column_text][/vc_tta_section]