Treninzi se održavaju za vrtićke skupine, te djecu u dobi od 6 do 18 godina.

10 profesionalnih trenera vodi 13 različitih dobnih skupina djece.

Oko 200 djece se natječe u ligama Zagrebačkog i Hrvatskog nogometnog saveza, a sudjeluju na domaćim i međunarodnim turnirima.

Treninzi se održavaju na pomoćnom igralištu u sklopu Sportskog centra Lučko.

Pozivamo sve dječake u dobi od 6-18 godina da nam se pridruže u Školi nogometa NK Lučko.

Uz naše profesionalne trenere omogućite svojoj djeci da razviju motoričke sposobnosti, steknu sportski duh i nogometna znanja i vještine.

Voditelj škole nogometa je Josip Kautero.

Kategorija Godište Trenera Trenerska licenca Liga
Juniori I 1999. Josip Kautero Nacionalna PRO 1. NL Središte Zagreb
Juniori II 2000. Stevo Kosanović Nacionalna B 2. NL Središte Zagreb
Kadeti I 2001. Mladen Stipković UEFA A 1. NL Središte Zagreb
Kadeti II 2002. Mario Gotovac UEFA A 2. NL Središte Zagreb
Pioniri I 2003. Velimir Čarapina Nacionalna PRO 1. NL Središte Zagreb
Pioniri II 2004. Velimir Čarapina Nacionalna PRO 1. B ZNL
Mlađi pioniri I 2005. Oliver Kontić UEFA A 1. NL Središte Zagreb
Mlađi pioniri II 2005./2006. Oliver Kontić UEFA A 1. B ZNL
Mlađi pioniri III 2006. Ivan Mihaljević UEFA A 1. A ZNL
Limači I 2007. Ivan Mihaljević UEFA A 1. A ZNL A-1
Limači II 2008. Mario Gotovac UEFA A 1. A ZNL A-2
Zagići I 2009. Robert Grdović Nacionalna PRO 1. A ZNL A-1
Zagići II 2010. Tomislav Prektarić UEFA B 1. A ZNL A-2
Vrtićka grupa 2011. i mlađi Ivan Mihaljević UEFA A
Vratari svi Marijan Živković Nacionalna C

 

Kategorija/Dan

 

Ponedjeljak

19.03.2018.

Utorak

20.03.2018.

Srijeda

21.03.2018.

Četvrtak

22.03.2018.

Petak

23.03.2013.

Subota

24.03.2018.

Nedjelj

25.03.2018.

Zagići I

 

18:30  19:00

Trnje

 18:30
Zagići II

 

18:30  18:00

Trnje

18:30
Limači I

 

19:00 19:00

Trnje

18:30

Limači II

19:100

18:00

Trnje

18:30

Mlađi Pioniri I 9:15/17:30 19:30 9:15/17:00 19:30
Mlađi Pioniri II  9:15/17:30 19:30 9:15/17:00 19:30 10:00

Lučko

Mlađi Pioniri III

 

 19:30  20:00

Trnje

 19:30 19:30
Pioniri I

 

 9:15/17:30   9:15/17:00  9:15/17:00 9:15/17:00
Pioniri II

 

9:15/17:30  9:15/17:00  9:15/17:00

9:15/17:00

11:15

Lučko

Kadeti I

 

20:00 20:30  8:15/17:00   8:15/17:00 10:00

Dinamo 

Kadeti II

 

 20:00 20:30  8:15/17:00   8:15/17:00 10:00

Lučko 

Juniori I

 

20:00 20:30 8:15/16:00  8:15/16:00 12:00

Zagreb 

Juniori II

 

 20:00 20:30 8:15/16:00  8:15/16:00 12:00

Lučko 

 

Vrtićka grupa

 

 17:30 17:30
Vratari

 

[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_tabs][/vc_column][/vc_row][/vc_column_text][/vc_tta_section]