Tiskano izdanje Sportskih Novosti donosi intervju s kapetanom i liderom naše ekipe, iskusnim stoperom Markom Lončarom pred gostovanje kod Varaždina u subotu 11.11. s početkom u 13:30 na gradskom stadionu.

4 uzastopna remija, prema Lončaru su pokazatelj vrlo dobrih izdanja Lučana tijekom ove sezone, a ističe kako nam je možda pokoja promašena prilika uzela 3-4 boda s kojima bi bili u samom vrhu drugoligaške ljestvice. Atmosfera u klubu je briljantna, počeli su puhati pozitivni vjetrovi koji uz odlične uvjete za trening daju rezultate na terenu.

Marko nije propustio istaknuti zasluge trenera Biškupa i stručnog stožera, pohvaliti istaknute ofanzivce Petrovića, Serdarušića i Barišića, kao i Matoša, te je naglasio kako su iskusniji igrači podrška mlađima željnih učenja.

Od utakmice u Varaždinu očekuje dobru igru, težnju pobjedi i povratak u Lučko s tri ili jednim bodom!

Dečkima želimo sreću na sjeveru Hrvatske!