U 28. kolu domaćeg drugoligaškog prvenstva Lučko je poraženo na gostovanju kod gradskog rivala Kustošije rezultatom 1-0. Pogodak za s(p)retnije domaćine zabio je Nediljko Kovačević u 85. minuti utakmice.

Kroz utakmicu smo imali nekoliko izglednih prilika za postizanje pogodaka, no nismo uspjeli kapitalizirati prilike Ikića, Petrovića, Vajdovčića i Travaglie. Izuzetno raspoloženi domaći vratar je uvijek pronašao način da uspješno neutralizira naše prijetnje.

Trenerski duo na klupi Lučkog, Ganjto i Kautero, izveli su na teren sljedećih 11 igrača: Koprić, Barišić, Lončar, Knezović, Travaglia, Simeunović, Mihaljević, Vajdovčić, Petrović, Ikić i Marinić.

U igru su kasnije ulazili Matoš, Oršolić i Tolić.

U sljedećem kolu u subotu 28.04. u Lučko stiže direktni rival s ljestvice, istarski Novigrad u iznimno važnom susretu u borbi za ostanak u ligi. Utakmica se igra s početkom u 17h. Podsjećamo u utorak 24.4. nas čeka kup ZNS-a i utakmica polufinala tog natjecanja protiv Hrvatskog Dragovoljca u Sigetu u 17h.