24. kolo donijelo nam je gostovanje prvoplasirane drugoligaške ekipe, Dinamove druge momčadi, na stadionu u Puškarićevoj. U utakmici koja nije obilovala prilikama, gosti su bili s(p)retniji i nose sva tri boda pobjedom 0-1. Presudio je pogodak Đuraseka početkom drugog poluvremena u 56. minuti. Ostaje žal za propuštenom prilikom da upišemo dodatne bodove i za situacijom u 72. minuti gdje nam nije dosuđen kazneni udarac.

Utakmicu smo započeli u sljedećem sastavu: Koprić, Rihtar, Simeunović, Knezović, Lončar, Matoš, Petrović, Luetić, Oršolić, Barišić, Kunštić. U igru su još ulazili: Tolić, Ikić i Belak.

U utorak 03.04. nas čeka novi izazov, gostovanje kod direktnog konkurenta Šibenika na Šubićevcu, s početkom u 16:30.