U petak, 08.12. u prostoru SC Caffe-a u sklopu Sportskog centra Lučko održan je završni domjenak momčadi i uprave kluba prije zimske prvenstvene pauze. U lijepom ozračju proslavila se pobjeda protiv Hajduka II s Poljuda, sabrali se dojmovi o protekloj polusezoni i zacrtali datumi budućih druženja u Novoj 2018. godini.

Predsjednik kluba, Petar Plahutar informirao je igrače kako je uprava kluba odlučila zahvaliti se dosadašnjem treneru Draženu Biškupu, te je za novog trenera igračima predstavio gospodina Denisa Bezera koji na klupu Lučkog stiže iz Kustošije.

U nastavku donosimo okviran plan priprema :

17.01. Okupljanje momčadi

27.01. Prijateljska utakmica sa Sesvetama

31.01. Prijateljska utakmica sa Vrbovcem

03.02. Prijateljska utakmica sa Vinogradarom

07.02. Prijateljska utakmica sa Interom iz Zaprešića

08.02. Odlazak na pripreme na neku od destinacija uz more

17.02. Prijateljska utakmica sa Dugopoljem i Povratak s priprema

21.02. Prijateljska utakmica sa Rogaškom

24.02. Prijateljska utakmica sa Goricom

03.03. Nastavak prvenstva i 20. kolo 2. HNL Lučko – Kustošija

Igračima i novom treneru želimo sretne Božićne i Novogodišnje blagdane te puno sportske sreće u nastavku sezone!