Dragi navijači,

Pozivamo Vas ovim putem da našim dečkima pružite podršku nakon sjajne igre i uvjerljive pobjede protiv Solina i u utakmici protiv Dugopolja, u subotu 10.11. s početkom u 13:30.

Utakmica je to 12. kola domaćeg drugoligaškog prvenstva, ujedno posljednja domaća utakmica za našu momčad na La Bomboneri. Nakon te utakmice preostalo je samo gostovanje na Poljudu kod Hajduka II. Momčad je kroz tjedan trenirala u dobroj atmosferi poslije pobjede nad Solinom, znajući da s novim dobrim rezultatom za vikend ima priliku u samoj završnici jesenskog dijela prvesntva priključiti se ponovno borbi za gornji dio ljestvice.

Uprava kluba je za utakmicu s Dugopoljem priredila pravu veselicu te osigurala uz sad već tradicionalnu pivu i kobasice nakon utakmice, i kuhanje graha ispod sjeverne tribine! Za nadolazeće Martinje, nema bolje pripreme!

Vjerujemo da ćemo uz Vašu podršku doći do dobrog rezultata protiv neugodnog Dugopolja, te na taj način zaokružiti polusezonu na domaćem terenu.