U odlično odigranoj utakmici prvog kola kupa Zagrebačkog Nogometnog Saveza, s visokih 1-6 nadvisili smo momčad Prigorja iz Markuševca. Zagrebački niželigaš nije bio ozbiljna prijetnja za naše razigrane i raspoložene dečke koji su na taj način ispisali najbolju pozivnicu za nedjeljni prvenstveni ogled s Zadrom.

Na teren u Markuševcu izašao je šareni sastav naše momčadi, dio prvotimaca je bio pošteđen, a u strijelce su se upisali: 2x Duje Pešić, Roglić, Marić, Luetić i Delač.

Susret je započela 11-orka: Jesenović, Roglić, Tolić, Luetić, Belak, Marić, Kunštić, Vlak, Krsnik, Kaltak, Travaglia, a u igru su ulazili Jagatić, Delač, braća Duje i Šime Pešić te Krpan.

Nakon susreta sa županijskim ligašem, dečki s nestrpljenjem čekaju nedjelju i dolazak Zadra u 5. kolu domaćeg drugoligaškog prvenstva. Ulaznice za tu utakmicu će biti u prodaji prije početka utakmice u 16:30, a nakon toga vas ponovno vjerujemo očekuje zabava uz pivo i kobasicu ispod sjeverne tribine stadiona.