Duga višemjesečna pauza prepolovila je ovogodišnju sezonu Druge HNL. Naša momčad nakon 13 odigranih kola zauzima 10. mjesto na ljestvici i jasno pretendira na plasman u prvih nekoliko mjesta na kraju sezone.

Nakon odrađenih priprema od 40 dana u Zagrebu i Makarskoj i niza prijateljskih utakmica, u subotu 02. ožujka igrati ćemo kod gradskog rivala Kustošije u sklopu 14. kola. Kustošija je trenutno samo 1 bod ispred naše momčadi, stoga ćemo eventualnom pobjedom preskočiti direktnog rivala u borbi za što bolji ligaški plasman.

Naša momčad je spremna, s nestrpljenjem iščekuje prvu utakmicu u dobrom momčadskom duhu. Svi igrači osim novopridošlog i kartoniranog Nikole Prelčeca su spremni te očekujemo njihov snažni angažman u borbi za 3 boda!

Također, pozivamo i sve prijatelje našeg kluba da nam svojim dolaskom i podrškom pomognu na gostovanju u Sokolskoj!