U subotu 24. veljače momčad trenera Bezera koja marljivo trenira unatoč teškim vremenskim uvjetima u Zagrebu će odmjeriti snage s drugoligaškim rivalom HNK Gorica. Biti će to ujedno i posljednja provjera prije zakazanog nastavka prvenstva i domaće utakmice s Kustošijom 03. ožujka.

U dogovoru dvaju trenera, Bezera i Preleca, usuglašena je dvostruka provjera, što znači da će na teren u subotu u 13h istračati prve momčadi, a iza njih će 90 minuta dobiti priliku nominalno “druge” ekipe s početkom od 15h, i za očekivati je mlađi igrači radi skupljanja iskustva i dodatnog nametanja trenerima.

Nadamo se da najavljeni vremenski uvjeti neće staviti odigravanje utakmica pod znak pitanja te da će svi igrači iz kadra dobiti priliku. Trener Bezer je iskazao blagu zabrinutost radi ozljede Denija Simeunovića, te je izgledno da će Luka Kunštić biti na poštedi.