Uprava kluba na čelu s novoizabranim predsjednikom kluba Goranom Lučevom odabrala je trenera koji će prvu momčad povesti na pripreme za novu sezonu 3. HNL. Radi se o Toniju Golemu, 37-godišnjaku rodom iz Splita koji trenersku poziciju preuzima nakon trenerskog iskustva u mađarskom prvoligašu Balmazújvárosi FC te pozicije pomoćnika Željka Kopića u splitskom Hajduku.

Trener Golem posjeduje UEFA PRO licencu, a igračku karijeru je proveo igrajući između ostalog za Hrvatski Dragovoljac, Karlovac, Inter Zaprešić te u Poljskoj za Gornik Lecznu i Ruch Chorzow.

Uprava kluba je u dogovoru s trenerom definirala i stručni stožer prve momčadi:

POMOĆNI TRENERI : IVAN RADMAN I MARKO LONČAR

TRENER VRATARA: MARIJAN ŽIVKOVIĆ

FIZIOTERAPEUTI: FILIP MARKULIN I MARIO PAVUKOVEC

Želja novoizabrane Uprave kluba je rast kluba na svim nivoima, tako i na onom stručnom, te da se u prvu momčad integrira što više mladih igrača iz klupske Škole nogometa. Golemu želimo mu svu sportsku sreću da u tome uspije i povede Lučko ka pobjedama u 3. HNL i pokušaju da se izbori što skoriji povratak u drugoligaško društvo.