U utakmici 15. kola drugoligaškog prvenstva ugostili smo Varaždin te u odličnoj atmosferi naše La Bombonere pred 500 gledatelja pobijedili 1-0 pogotkom Filipa Škvorca te unatoč igraču manje slavili nad favoriziranim gostom!

Varaždin je bolje otvorio utakmicu i zaprijetio u startu no Koprić je imao sjajnu obranu u 8. minuti. Iz prvog poluvremena najviše vrijedi izdvojiti Puntarov drugi žuti i isključujući crveni karton u 29.minuti, zbog kojeg je naša momčad a osobito obrambemi dio podnio veliki teret do kraja utakmice.

Najbolja prilika za našu momčad u prvom dijelu bio je odlučan slobodnjak Prelčeca u 40. minuti, no nije pogodio mrežu gostiju tako da se na poluvrijeme otišlo s početnih 0-0.

U 55. minuti u igru je ušao debitant za Lučko, Ivan Tomičić, koji je samo nekoliko minuta kasnije sudjelovao u akciji u kojoj smo oštećeni za nedosuđeni jedanaesterac na Rogliću.

Najbolja akcija naše momčadi došla je u 84. minuti kada je nakon sjajno istrčane kontre i asistencije Grge Živkovića sjajnim udarcem Filip Škvorc zabio loptu u mrežu Varaždinaca za 5. ovosezonsku pobjedu momčadi Dražena Biškupa! Velika borba i zalaganje tijekom svih 90 minuta rezultiralo je matom u završnici iz kontranapada. Koprić je bio siguran do samog kraja i slavlje je moglo početi za naše navijače!

Sastav Lučkog: Koprić, Lončar, Marić, Kunštić, Puntar, Ceraj, Polić, Renić, Roglić, Prelčec, Živković.

U igru su ulazili: Tomičić, Kaltak, Škvorc

U sljedećem kolu čeka nas gostovanje kod Dinama II na Hitrec-Kacianu u nedjelju 17.03. Pozivamo Vas da i na gostovanju pružite podršku našim dečkima!