Nakon jučerašnjeg poraza u 27. kolu drugoligaškog prvenstva na domaćem terenu od Hrvatskog Dragovoljca, Uprava kluba i trener Denis Bezer odlučili su se sporazumno rastati i prekinuti suradnju. Bezer je poželio svu sreću igračima, poručio im da dignu glave gore i da mirno izbore što bolju poziciju u preostalih 6 kola do kraja prvenstva.

Kako bi igračima bio osiguran mir i kontinuitet rada, Uprava kluba je za privremeno rješenje angažirala ljude iz klupske strukture, Krešimira Ganjtu kao novog glavnog trenera i Josipa Kautera koji će mu asistirati. Ganjto i Kautero pokušati će svoju dobru upoznatost s igračima pretočiti u bolje rezultate, već od prvog sljedećeg kola i gostovanja kod Kustošije.

Uprava kluba još se jednom zahvaljuje gospodinu Bezeru na dosadašnjem radu te mu želi puno sreće u nastavku trenerske karijere!