U utakmici 8.kola izgubili smo na gostovanju u Šibeniku od istoimenog domaćina rezultatom 3-0. Tim rezultatom Šibenik je preuzeo prvo mjesto na ljestvici Druge lige. Domaći komentatori tvrdili su kako je ovo najbolje izdanje njihove momčadi ove sezone pa možemo samo žaliti što je došlo protiv nas.

Maleš je postigao vodeći pogodak u 26.minuti, a nakon poluvremena s dva pogotka (49. i 53.) konačan rezultat je postavio Prince.

Sastav: Koprić, Knezović, Lončar, Krsnik (od 56. Belak), Batarelo, Luetić, Ribić, Pešić (od 46. Roglić), Polić, Ceraj (od 58. Mladen), Marić.

Naše dečke novi izazov čeka već idući vikend, kada u Lučko na La Bomboneru dolaze Sesvete. Utakmica se igra u subotu 20.10. s početkom u 15h.