5. kolo domaćeg drugoligaškog prvenstva obilježila je zanimljiva utakmica naše momčadi koja je ugostila NK Zadar. Utakmica s dva potpuno različita poluvremena završila je neriješenim rezultatom 2-2. Dominirali smo u prvom poluvremenu, visokim intenzitetom tjerali Zadrane na greške, te smo ih ostavili gotovo bez pravog udarca na gol.

Niz lijepih prilika okrunili smo prekrasnim pogotkom Denisa Ceraja s ruba šesnaesterca u 21. minuti. Nedugo nakon toga, Knezović je izborio jedanaesterac u 26. minuti i crveni karton Sarića. Dejan Polić je preuzeo odgovornost za izvođenje kaznenog udarca, promašio prvi puta, no iz odbijanca pogodio za, činilo se nedostižnih, 2-0.

Nažalost, ušli smo nekako mlako u drugom poluvremenu, nismo stvarali prilike, izgubili smo moment agresivnosti, te za to platili cijenu.  Zadrani su to iskoristili, te pogotcima Repića u 53. i Blaževića u 75. minuti izjednačili rezultat.

Na samom kraju utakmice stvorili smo sjajnu priliku koju nije realizirao Filipović. Napomenimo da je Vajdovčić zbog drugog žutog kartona u 91. minuti napustio teren te ga neće biti u idućoj utakmici u kojoj gostujemo u Čakovcu kod Međimurja.

Sastav: Koprić, Knezović, Filipović, Rebić, Lončar, Polić, Ceraj, Batarelo, Marić, Vajdovčić, Mladen.

U igru su ulazili: Travaglia, Luetić i Belak.

Utakmica s Međimurjem se igra u subotu 29.09. u 19:00 sati na Gradskom stadionu. Vjerujemo da ćemo pružiti dobru igru i anulirati loše drugo poluvrijeme iz utakmice sa Zadrom, te se time priključiti borbi za vrh ljestvice. Trenutno zauzimamo solidno 5. mjesto te nam je svaki bod bitan. Međimurje je novi drugoligaš od ove sezone i zasigurno će biti tvrd protivnik.

Ukoliko ste zainteresirani za odlazak na utakmicu u organizaciji kluba, javite nam se u tajništvo!