U drugoj pripremnoj utakmici zimskih priprema za proljetnu polusezonu, naša momčad odigrala je neriješeno, 1-1 na domaćem terenu (umjetna trava SC Lučko) protiv Jaruna. Po iznimno hladnom vremenu i pred 100 gledatelja, pružili smo korektnu igru, osobito u prvom poluvremenu u kojem je startala naša nominalno prva momčad. Nažalost, nismo uspjeli okruniti dominaciju i zabiti više golova iz nekoliko izglednih poluprilika, zabili smo samo jednom preko Ante Knezovića.

Nažalost, taj pogodak je na kraju bio dovoljan za remi, jer su gosti izjednačili sredinom nastavka. Za Lučko su startali dolje nabrojani igrači, dok su ostali dečki dobili priliku u nastavku utakmice.

Koprić, Kunštić, Lončar, Knezović, Puntar, Živković, Škvorc, Vajdovčić, Ceraj, Polić, Roglić.

Trener Dražen Biškup zadovoljan je prvim poluvremenom, i vjeruje u bolje rezultate u nastavku pripremnih utakmica, već protiv HAŠK-a na gostovanju na Pešćenici u subotu 02. veljače.