U utakmici 22. kola pred nekoliko stotina gledatelja na stadionu u Puškarićevoj, odigrali smo neriješeno, 1-1 protiv Dinamove druge momčadi, trenutno prvoplasirane drugoligaške momčadi!

Na teškom terenu, krenuli smo u sastavu: Koprić, Knezović, Kunštić, Rihtar, Oršolić, Marinić, Ikić, Barišić, Luetić i Petrović, a kasnije su u igru ulazili Tolić, Travaglia i Belak.

Prvo poluvrijeme obilježila je kvalitetna igra naše momčadi koja je rezultirala lijepim pogotkom glavom Vladimira Oršolića u 18. minuti na korner Luetića. Uz to, imali smo i još situacija u kojima smo mogli poentirati, a nažalost smo ostali bez kapetana Lončara koji je u prvom poluvremenu skupio 2 žuta kartona.

Bez Lončara čekala nas je bespoštedna borba za svaku loptu, te su dečki dugo odolijevali pritisku Dinama II, i tek u 83. minuti podlegli pritisku brojčano nadmoćnijeg gosta. Gol za Dinamo II postigao je Lisakovich.

Nakon odigrana 22 kola, zauzimamo 8. mjesto na ljestvici gdje nas čeka ždrijeb trećeg kruga natjecanja u kojem ćemo odigrati još 11 utakmica. Ono što već sada možemo najaviti je gostovanje u Gorici u subotu 24.3. s početkom u 15:30 !