Dragi navijači i prijatelji kluba,

Pozivamo Vas da podržite našu momčad u utakmici 15. kola domaćeg prvenstva, ujedno i prvoj proljetnoj koja se igra na našoj La Bomboneri u Puškarićevoj u subotu 09.03. protiv jakog Varaždina!

Nakon remija u prvom kolu poslije zimske stanke na gostovanju kod Kustošije, odigrati ćemo prvu utakmicu na domaćem terenu te s pravom tražiti sva tri boda koja bi nas lansirala prema gornjem dijelu ljestvice. Varaždin je pretendent za titulu prvaka 2. HNL i bitna nam je Vaša podrška! Osobito bi nas razveselio dolazak što većeg broja mlade djece iz naše Škole nogometa kao i njihovih roditelja.

Podsjećamo kako sve navijače s kupljenom ulaznicom nakon utakmice čeka besplatna kobasica i pivo kod sjeverne tribine stadiona. Najavljeno je lijepo vrijeme, a svi igrači naše momčadi su na dispoziciji treneru Biškupu.

Utakmica počinje u 15:00, vidimo se!