Stručni stožer na čelu s trenerom Draženom Biškupom prozvati će igrače u ponedjeljak 14. siječnja s početkom u 14 sati u Lučkom, pred početak priprema za proljetni dio drugoligaške sezone 2018./2019. Nakon odigranih 13 prvenstvenih drugoligaških kola, čeka nas još toliko, a cilj je popraviti trenutno 10.mjesto i približiti se vodećim momčadima lige.

Momčad se pojačala s nekoliko zvučnih imena. Tako nam je već pristupio Filip Škvorc iz Međimurja, Nikola Prelčec iz Dugopolja, mladi Vedran Puntar iz Lokomotive i Grgo Živković koji dolazi iz njemačkog Stuttgarter Kickersa.

Unatoč odlascima pojedinih igrača, braće Vitomira i Nikice Filipovića, Ante Batarela, Enia Travaglie, Krešimira Luetića, Daniela Marinića, Mihaela Mladena i Petra Banovića, vjerujemo da smo s dolaskom nabrojanih igrača osnažili igrački kadar spojem iskustva i mladosti te s nestrpljenjem čekamo početak priprema.

Pripreme će se tradicionalno odvijati u Lučkom i odlaskom u Makarsku u veljači (od 8. do 16. veljače) , a predviđen je i velik broj pripremnih utakmica čiji raspored donosimo u nastavku:

 

23.01.19. Sesvete – Lučko

26.01.19. Lučko – Hrvatski Dragovoljac

30.01.19. Lučko – Jarun

02.02.19. HAŠK – Lučko

06.02.19. Krško – Lučko

09.02.19. Olimpik SA – Lučko

13.02.19.  Hajduk II – Lučko

16.02.19. Šibenik – Lučko

23.02.19. Krka Novo Mesto – Lučko

 

Prvenstvo se nastavlja u prvom vikendu ožujka, gostovanjem kod gradskog rivala Kustošije. Uprava kluba pred igrače je postavila cilj napretka od trenunte pozicije na ljestvici i priključivanje gornjem dijelu tablice. Vjerujemo da će se osnaživanjem momčadskih linija i kvalitetnom pripremom taj pomak i dogoditi. O rezultatima utakmica i tijeku priprema ćemo izvještavati na stranici.