Našem klubu danas je pristupio ofenzivac Ivan Tomičić. Bivši nogometaš splitskog Hajduka, RNK Splita, Intera iz Zaprešića i Rudeša iz kojeg nam je pristupio, zasigurno će osnažiti konkurenciju u napadačkom dijelu naše momčadi. U ovoj sezoni 1. HNL nastupio je za Rudeš u 9 utakmica i postigao 1 pogodak.

Vjerujemo da će Ivanovo prvoligaško iskustvo pridonijeti boljim rezultatima naše momčadi, već od subote i gostovanja Varaždina na našem stadionu u Puškarićevoj!

Pozivamo Vas ovim putem da dođete na tribinu i pružite podršku našem klubu! Kao i u dosadašnjem dijelu sezone, sve gledatelje uz kupljenu ulaznicu očekuje besplatna konzumacija hrane i pića nakon utakmice ispod sjeverne tribine stadiona! Posebno pozivamo roditelje i prijatelje djece koji igraju u mlađim uzrastima naše Škole nogometa da svojim dolaskom daju dodatnu vrijednost našem domaćem terenu.