Gostovanje u Zadru završilo je minimalnim porazom 2-1 za našu momčad. Motivirana momčad Zadra, u utakmici koja se odigrala u spomen na prerano i nesretno preminulog Hrvoja Čustića, bila je za nijansu bolja i konkretnija te slavila u dvoboju na ljestvici izjednačenih momčadi.

Pred više od 500 gledatelja na stadionu u Stanovima, Zadrani su poveli preko Kneževića u 24. minuti utakmice. U prvom poluvremenu više je prilika bilo pred Koprićem, no na poluvrijeme se otišlo s vodstvom domaćina od 1-0. U nastavku utakmice zbog ozljede Puntara, u igru je ušao Kaltak koji je neposredno po ulasku bio najviši nakon centaršuta Prelčeca te pogodio za 1-1. Nakon izjednačenja nismo uspjeli ostati prisebni te smo primili pogodak u 67. minuti preko strijelca Blaževića. Do kraja utakmice unatoč nekoliko prilika nismo uspjeli postići izjednačujući pogodak te smo ostali bez bodova na drugom gostovanju u nizu.

Sastav: Koprić, Kunštić, Knezović, Lončar, Puntar, Živković, Polić, Ceraj, Renić, Prelčec, Roglić.

U igru su još ulazili: Kaltak, Vajdovčić i Škvorc.

Nakon poraza u Zadru i 18 odigranih kola, zauzimamo 9. poziciju na drugoligaškoj ljestvici. Pred nama je vrlo važna utakmica idući vikend, kada na našu La Bomboneru dolazi momčad Međimurja! Utakmica je na rasporedu u subotu 06.04. s početkom u 16:30.