Naša momčad doživjela je novi prvenstveni poraz na gostovanju kod direktnog rivala iz donjeg dijela ljestvice, Solina. Domaćin je na lošem i klizavom terenu slavio s visokih 3-0 koji objektivno ne ukazuju na realno stanje na terenu, s obzirom da smo pokazali solidnu igru prema naprijed, no nismo uspjeli kapitalizirati svoje šanse, osobito iz više od 10 ubačaja iz kuta.

Poluvrijeme je završilo neriješeno, bez golova, a domaćin je u nastavak ušao ranim pogotkom u 51. minuti preko Jurića. Isti igrač je u samoj završnici poentirao za 3-0, a drugi pogodak djelo je Barišića iz 84. minute.

Trener Kautero izveo je sljedeći sastav Lučkog:

Koprić, Puntar, Živković, Knezović, Renić, Prelčec, Škvorc, Tomičić, Polić, Vajdovčić, Kunštić

U igru su još ulazili: Šime Pešić, Grgić i Kaltak

Za našu momčad novi poraz znači da smo primorani ostvariti dobre rezultate u posljednja dva kola, na gostovanju u Dugopolju i u posljednjem kolu na domaćem terenu protiv Hajduka II, kako bi izborili ostanak u drugoligaškom društvu i u narednoj sezoni 2019./2020.

Utakmica u Dugopolju igra se u subotu 18.05. s početkom u 17:30.