U utakmici 10. kola domaćeg drugoligaškog prvenstva, naša momčad izgubila je rezultatom 1-0 na gostovanju u Bijelom Brdu kod BSK-a. Jedini pogodak na utakmici plod je neopreznopsti naše obrane, koju je iskoristio strijelac Čikvar neposredno prije kraja prvog poluvremena.

Otvorili smo utakmicu dobrom prilikom Mladena na asistenciju Vajdovčića, kasnije priprijetili preko Marića, no kapitulirali smo krajem poluvremena, te nismo uspjeli realizirati neke prigode u nastavku što je u konačnici rezultiralo porazom.

Sastav: Koprić, Lončar, Marić, Polić, Vajdovčić, Mladen, Tolić, Knezović, Ribić, Ceraj i Travaglia.

U igru su ulazili: Roglić, Belak i Ante Batarelo.

Spomenimo kako su igrači u subotu zajedno sa stručnim stožerom i upravom kluba na čelu s predsjednikom Plahutarom posjetili mjesta stradanja hrvatskih branitelja u Vukovaru te im na taj način odali počast.

Poraz protiv BSK-a ostavio nas je na devetom mjestu ljestvice, a u idućem kolu nam dolazi momčad Solina. Utakmica se igra na našoj La Bomboneri u subotu 03.11. s početkom u 14:00 sati.

Pozivamo vas već sada da svojim dolaskom date podršku našim dečkima!