Na gostovanju u istočnom dijelu grada u sklopu 21. kola Druge HNL, doživjeli smo neugodan poraz 2-0 protiv domaćina Sesveta. Dečki su loše i nervozno otvorili utakmicu, što je rezultiralo većim brojem pogrešaka i većim brojem napravljenih prekršaja. Nažalost, isključenje Denija Simeunoviča u 40. minuti potpuno nas je poremetilo i onemogućilo da u drugom poluvremenu eventualno popravimo rezultat.

Golove za Sesvete su postigli Mamut u 19. minuti i Kluk u 87. minuti.

Lučko je igralo u sastavu: Koprić, Simeunović, Knezović, Lončar, Matoš, Oršolić, Petrović, Mihaljević, Belak, Travaglia i Ikić.

Još su u igru ulazili: Rihtar, Tolić i Barišić

Za naše dečke nema previše odmora jer nas već u subotu 17.3. u 13h u derbiju kola pred kamerama HNTV-a čeka domaći dvoboj s Dinamom II. Pozivamo Vas da unatoč lošem rezultatu u Sesvetama podržite dečke na La Bomboneri u posljednjem kolu prvog dijela sezone. Podsjećamo da se nakon odigranog 22. kola vrši ždrijeb trećeg kruga natjecanja u ovogodišnjoj drugoligaškoj sezoni.