6.kolo vodilo je našu momčad u Čakovec, na gostovanje kod novog drugoligaša Međimurja koji bilježi dobre igre na početku prvenstva. Domaća momčad je u tom tonu i nastavila te pobijedila rezultatom 1-0, pogotkom Nine Patafte u samoj završnici poluvremena.

Nesadržajno prvo poluvrijeme nažalost nije završilo bez pogodaka, te se u konačnici pokazalo da je Pataftin gol presudio pobjednika.

Sastav Lučkog: Koprić, Ribić, Lončar, Filipović, Knezović, Batarelo, Ceraj, Polić, Banović, Mladen, Marić.

U igru su ulazili: Tolić, Luetić i Travaglia.

Ovim rezultatom ostali smo na 8 bodova iz 6 susreta, te ćemo priliku za novim bodovima tražiti već od sljedećeg kola i gostovanja Hrvatskog Dragovoljca na našoj La Bomboneri.

Utakmica se igra u subotu 06.10. s početkom u 15:30. Pozivamo vas da svojom prisutnošću podržite momčad Lučkog na putu ka novim bodovima!