31. kolo donijelo je gostovanje trećeplasirane drugoligaške ekipe Varaždina u Lučkom. Utakmica je odigrana u ranijem terminu od 16h pred kamerama HNTV-a i u lijepom ambijentu La Bombonere u Puškarićevoj, a gosti su na kraju ostvarili pobjedu rezultatom 2-3.

Iako smo poveli ranim pogotkom najboljeg strijelca momčadi, Borne Petrovića iz jedanaesterca u 6. minuti, kojeg je bijegom izborio Deni Simeunović, gosti su uspjeli početkom drugog poluvremena lijepim pogotcima Glavice u 58. i Golubara u 69. minuti preokrenuti rezultat.

Uspjeli smo pogotkom Ante Knezovića izjednačiti rezultat nakratko u 73. minuti, no Domagoj Drožđek donio je pobjedu gostima lijepim pogotkom.

Sastav Lučkog: Koprić, Lončar, Travaglia, Knezović, Matoš, Luetić, Simeunović, Mihaljević, Barišić, Ikić i Petrović; a u igru su još ulazili Tolić, Belak i Vajdovčić.

U sljedećem, 32. kolu čeka nas gostovanje u Sesvetama u subotu 12.05. s početkom u 17:30, a bodovi su nužni za ostanak u drugoligaškom društvu i dogodine!