Nastavljaju se pripreme naše momčadi u Makarskoj! Dečki vrijedno treniraju po lijepom sunčanom vremenom koje su iskoristili i za kupanje u hladnom Jadranskom moru, Poslužilo je kao odlična regeneracija nakon treninga! Nakon pobjede u prvoj prijateljskoj provjeri, odigranoj u Međugorskom Sportskom Centru nad sarajevskim Olimpikom, otputovali smo do Splita na ogled s drugoligašem Hajdukom II, na pomoćnom terenu Poljudskog stadiona. Izgubili smo rezultatom 2-1.

Sve zanimljivo dogodilo se u drugih 45 minuta. Nakon poluvremena bez pogodaka, domaćin je poveo u 67. minuti preko Ivana Šarića. Izjednačio je Ante Knezović pogotkom u 82. minuti, a konačni rezultat ponovno je postavio Šarić u samoj završnici utakmice. Istaknimo kako je Polić promašio jedanaesterac, a video njegovog udarca možete vidjeti u nastavku teksta.

Sastav: Koprić, Kunštić, Lončar, Knezović, Marić, Puntar, Polić, Živković, Prelčec, Vajdovčić i Škvorc.
Još su igrali: Jesenović, Renić, Kaltak, Pešić, Brečić, Mičić, Grgić, Anić, Moshen.

Sljedeću utakmicu u sklopu priprema u Makarskoj igramo 16.02. protiv Šibenika.

Polić jedanaesterac :