U utakmici posljednjeg kola drugoligaškog prvenstva naša momčad je porazom od Hajduka 0-2 propustila osigurati ostanak u drugoligaškom društvu i naredne sezone 2019. / 2020. Hajduk II je bio bolji, brži i konkretniji te je slavio dvama pogocima Šege u 8. i 63. minuti utakmice.

Lučko je porazom zauzelo posljednju poziciju u prvenstvu, što znači put u niži natjecateljski rang, 3. HNL. Prvak druge lige je Varaždin, kojem ovim putem čestitamo na uspjehu i plasmanu u viši rang natjecanja.

Nakon utakmice, predsjednik kluba Petar Plahutar izjavio je kako preuzima odgovornost te predaje svoj mandat predsjednika kluba na raspolaganje skupštini. U narednom periodu klub će raditi na reorganizaciji te ćemo vas o promjenama, kao i sustavu natjecanja iduće sezone u okviru 3. HNL izvijestiti na stranicama.