Porazom od 2:1 na gostovanju kod Hrvatskog Dragovoljaca završili smo naše sudjelovanje u Kupu Zagrebačkog Nogometnog Saveza. Utakmica 1/4 finala bila je kobna za naše dečke koji su unutar samo 5 dana od prvenstvenog ogleda ponovno izgubili od istog protivnika istim rezultatom.

Domaća ekipa povela je u 22. minuti golom Gregova, te se s rezultatom 1-0 otišlo na poluvrijeme. U nastavku utakmice ponovno su domaćini prije došli do pogotka, i to preko Majstorovića koji je savladao Koprića s bijele točke u 55. minuti. Konačni rezultat postavio je Ivan Tomičić lijepim pogotkom s ruba šesnaesterca u 78. minuti.

Nažalost, očito je utakmica od petka ostavila traga na našim dečkima koji nisu odigrali najbolju utakmicu, što nas je koštalo ispadanja iz natjecanja.

Sastav: Koprić, Škvorc, Knezović, Lončar, Puntar, Ceraj, Polić, Tomičić, Renić, Vajdovčić i Prelčec.

U igru su ulazili: Anić, Kunštić i Kaltak.

Našu momčad čeka tjedan dana pauze od utakmica za vrijeme uskrsne stanke. Sljedeća utakmica čeka nas u utorak 23.04. kada nam na La Bomboneru dolazi vodeća momčad Druge HNL Šibenik. Utakmica je na rasporedu od 15:30.