Zimske pripreme za proljetni dio polusezone su u punom jeku, naša momčad odrađuje teške treninge po hladnom i sniježnom vremenu, a danas je odigrana i prva prijateljska utakmica s novozagrebačkim rivalom Hrvatskim Dragovoljcem.

Pobijedili smo rezultatom 1-0, lijepim pogotkom novopridošlog pojačanja Škvorca na asistenciju također novopridošlog Puntara.

Unatoč tome što su dečki jučer imali dva treninga, možemo biti zadovoljni viđenom igrom i dobrim rezultatom.

U prvom poluvremenu obje su momčadi istrčale u nominalno najjačim postavama, dok su na poluvremenu izvršene izmjene s obje strane:

Za našu momčad prvo poluvrijeme su igrali: Jesenović, Kunštić, Lončar, Knezović, Puntar, Ceraj, Polić, Roglić, Renić, Škvorc, Prelčec

U drugom poluvremenu su igrali: Jagatić, Ribić, Kaltak, Krsnik, braća Šime i Duje Pešić, Anić, Grgić, Marić, Mičić, Bencetić, Filipović i Brečić

Zbog ozljede nisu bili spremni: Koprić, Vajdovčić, Mohsen i Živković.

Pripreme se nastavljaju treninzima u Lučkom, a pratite naše objave o prijateljskim utakmicama i dalje!