Kombinirana momčad Lučkog je pobjedila ekipu ZET-a u 2. kolu kupa Zagrebačkog Nogometnog Saveza. Nakon 90 minuta na pomoćnom igralištu u sklopu Sportskog centra Lučko, rezultat je bio neriješen 1-1, ali naši dečki su preciznim i mirnim izvođenjem kaznenih udaraca na kraju slavili s ukupnih 5-3!

Ždrijeb četvrtfinala je na rasporedu u petak 27.10. a četvrtfinale je na rasporedu na proljeće 2018. godine.

Strijelac za Lučko u regularnom dijelu je bio Tomislav Barišić, koji je u 61. minuti poravnao nakon vodstva gostiju iz 54. minute. Zanimljivo je da je Barišić tek u drugom poluvremenu ušao u igru umjesto Krpana.

Sa 11 metara su uz junaka utakmice Barišića, još bili preczini Bruno Rihtar, Filip Vajdovčić i Karlo Belak.

Lučko je igralo u sastavu : Kramer, Rihtar Filip, Janjiš (od 67. min Cema), Vajdovčić, Lovrić, Rihtar Bruno, Krpan(od 54. min. Barišić) , Filipović, Đuranović (od 63. min Belak), Kunštić i Biškup.

Odlična je ovo uvertira za naše mlade igrače, koji skupa s prvotimcima za vikend putuju u Istru na noge Novigradu!

Utakmica je na rasporedu u subotu 28.10. u 15h.