Tri boda ostaju u Lučkom! Naša borbena momčad pobijedila je gradskog rivala Kustošiju rezultatom 2-1 u odličnoj atmosferi pred više od 500 gledatelja na La Bomboneri!

Ušli smo s malim grčom u utakmicu, nervoza dugo iščekivanog početka prvenstva utjecala je na naše igrače koje je iznenadio Vragolović golom u 22.minuti. Izjednačio je Polić u 39. iz jedanaesterca, a pobjedu je u drugom poluvremenu donio Roglić golom u 80.minuti. Miroslav Koprić bio je odličan na našem golu i mirnim intervencijama priveo je utakmicu u sigurnost i ostavio 3 boda u Lučkom. Izdvojiti ćemo i ozbiljnije ozljede naših Kunštića i V. Filipovića kojima želimo što brži oporavak. Filipović je radi teže ozljede ključne kosti završio u KBC Sestre Milosrdnice.

Sastav:

Koprić, Ribić , Lončar , Kunštić  (od 10. Krsnik ), V. Filipović (od 72. Marinić ), Vajdovčić, Polić , Belak (od 78. Batarelo ), Ceraj , Roglić , N, Filipović .

U sljedećem golu gostujemo kod Varaždina u 17h u subotu 01.09.