Zimske pripreme za proljetni dio polusezone su u punom jeku, iza naše momčadi je preko 30 treninga, a danas smo odigrali treću pripremnu utakmicu protiv HAŠK-a na gostujućem terenu na Pešćenici te slavili 0-1!

Tako smo nakon pobjede nad Hrvatskim Dragovoljcem i remija s Jarunom nastavili niz bez poraza u dosadašnjem dijelu priprema.

Pobijedili smo rezultatom 1-0, lijepim pogotkom novopridošlog pojačanja Filipa Škvorca.

U prvom poluvremenu obje su momčadi istrčale u nominalno najjačim postavama, dok su na poluvremenu izvršene izmjene s obje strane:

Za našu momčad prvo poluvrijeme su igrali: Koprić, Kunštić, Lončar, Knezović, Puntar, Ceraj, Polić, Anić, Vajdovčić, Škvorc, Prelčec.

U drugom poluvremenu su još igrali: Jesenović, Marić, Kaltak, Krsnik, Renić, Duje Pešić, Grgić, Bencetić i Brečić.

Zbog ozljede nisu bili spremni: Roglić, Mičić i Grgo Živković.

Pripreme se nastavljaju treninzima u Lučkom, a pratite naše objave o prijateljskim utakmicama i dalje! Sljedeću igramo protiv slovenskog Krškog u srijedu 06.02.