U subotu 23.03. s početkom u 15:30 na našu La Bomboneru stiže mlada momčad osječkog istoimenog prvoligaša koja se bori za vodeće pozicije u Drugoj HNL. Prava je to pozivnica za sve gledatelje, prijatelje kluba, djecu iz Škole nogometa i njihove roditelje da ponovno pohode Stadion u Puškarićevoj, te da zajednički pokušamo doći do novih bodova!

Naša momčad je spremna, dečki su dobro trenirali u tjednu u kojem su izgubili na Hitrec Kacianu od Dinama II, te s nestrpljenjem čekaju subotnji ogled. Za očekivati je da će biti potrebno puno borbenosti protiv mlade i poletne momčadi iz Slavonije, te vjerujemo kako voljni moment neće izostati kod naše momčadi.

S kupljenom ulaznicom ponovno možete nakon utakmice uživati u piću i hrani na kućici ispod sjeverne tribine!

Utakmica počinje u 15:30, vidimo se!