27. lipnja održana je redovna godišnja Skupština Nogometnog kluba Lučko. Na sjednici su uzvanici i članovi izvršnog odbora bili pozdravljeni od strane predsjednika kluba, gospodina Petra Plahutara. Usvojen je financijski izvještaj za prethodnu 2017. godinu, te je predstavljen financijski plan za 2018. godinu, a unutar klupske strukture došlo je do manjih reorganizacijskih promjena.

Što se tiče dijela vezanog za struku i igrački kadar, trener Dražen Biškup u dogovoru s upravom kluba polako formira momčad te željno iščekuje početak priprema koji je zakazan za 11. srpnja u 18:00 sati. Cilj je u novoj sezoni 2. HNL izboriti gornji dio ljestvice novoformirane Lige 14 te ostvariti daljnji razvoj mladih igrača!