Sjajnu su utakmicu odigrali dečki Dražena Biškupa i nadigrali rezultatom 2-0 momčad Solina u sklopu 11.kola!

Na, od kiše mekanom terenu La Bombonere, naši su dečki pokazali lijepu kombinatoriku te predvođeni maestralnim Batarelom pobijedili goste iz Dalmacije.

Golove su postigli Roglić u 39. minuti za vodstvo na poluvremenu, a pobjedu je potvrdio Nikica Filipović u 70. na asistenciju Batarela.

Imali smo još čitav niz prilika, osobito prije 30. minute no tek smo Roglićevim prizemnim udarcem matirali gostujućeg vratara Guća.

I gosti su prijetili, no obrana na čelu s Koprićem je mirno otklanjala sve prijetnje.

Sastav: Koprić, Knezović, Lončar, Kunštić, Filipović Nikica, Filipović Vito, Belak, Batarelo, Roglić, Vajdovčić i Ceraj.

U igru su ulazili: Travaglia, Tolić i Marić.

Dečki su danas pokazali maksimum i zasluženo uzeli puni bodovni plijen. Dobra igra odlična je najava završnice jesenskog dijela prvenstva u kojoj nas još čekaju dva kola i dueli protiv Dugopolja na domaćem terenu idući vikend, i završno gostovanje u 13. kolu na Poljudu kod druge momčadi Hajduka!