U četvrtak je u Čakovcu održan Plenum klubova koji se natječu u natjecateljskoj sezoni 2018. / 2019. Druge Hrvatske nogometne lige. Domaćin plenuma bio je NK Međimurje, koji je jedan od 4 nova drugoligaša u odnosu na prošlu sezonu. Uz njih u proširenu Ligu 14 ušli su druga momčad NK Osijeka, BSK iz Bijelog Brda i Zadar. U drugoligaškom društvu više nisu novi prvoligaš Gorica i Novigrad.

Liga će se igrati dvokružno, kroz 26 kola, što za svaku ekipu znaći samo 13 domaćih utakmica. Naša momčad prvenstvo će otvoriti 25. kolovoza u 17:30 protiv starog gradskog rivala Kustošije na našoj La Bomboneri u Puškarićevoj. U drugom kolu koje se igra vikend poslije, čeka nas gostovanje u Varaždinu.

Kompletan raspored možete vidjeti na stranicama Druge HNL na linku:

http://www.druga-hnl.com/novosti.php?id=1220