Pred više od 2.000 gledatelja u sjajnom ambijentu varaždinskog gradskog stadiona, domaćin je slavio rezultatom 1-0. Unatoč kvaliteti domaće momčadi, naši dečki pružili su konkretnu igru, pokazali momčadski duh i dobru pripremljenost, ali nisu uspjeli realizirati neku od brojnih prigoda te su bodovi ostali u Varaždinu.

Strijelac za domaćine je bio Brezovec u 70. minuti.

Lučko je igralo u sastavu: Koprić, Ribić, Knezović, Lončar, N.Filipović, Batarelo, Marić, Ceraj, Vajdovčić, Roglić. U igru su u nastavku ulazili Luetić, Kaltak i Krsnik.

Nakon 2 odigrana kola, zauzimamo mjesto u sredini ljestvice, a novi ispit čeka nas u 3. kolu kada u goste dolazi vodeća momčad lige, Dinamo II. Na stadionu u Puškarićevoj utakmica se igra u ponedjeljak 10. rujna s početkom u 17:00 sati te Vas pozivamo da podržite našu momčad u nastojanju da dođe do novih bodova!