U 13. kolu, ujednom i posljednjem ove jeseni, izgubili smo u Splitu od druge momčadi Hajduka rezultatom 1-0. Iako čestitamo domaćinu na pobjedi, ne možemo ne spomenuti sporni detalj gdje nije suđen očigledni jedanaesterac za našu momčad, te izražavamo nezadovoljstvo suđenjem suca Klaića. U nastavku donosimo video sporne situacije:

Unatoč porazu, nismo pružili lošu partiju na Poljudskom stadionu, no presjekao nas je Prtajinov gol u 29. minuti, te nismo uspjeli nažalost poentirati do kraja utakmice.

Sastav: Koprić, Batarelo, Filipović Nikica, Vajdovčić, Mladen, Knezović, Lončar, Ribić, Polić, Ceraj, Vito Filipović.

U igru je još ušao Viktor Marić.

Nakon odigranih 13 kola, naša momčad je na 9. mjestu ljestvice s osvojenih 16 bodova. Prvenstvo se nastavlja u ožujku, i to na gostovanju kod Kustošije, a naše dečke čeka još samo prijateljska provjera s prvoligašem Goricom u utorak 20.11.

Ovim putem se zahvaljujemo svim gledateljima i sponzorima na praćenju u jesenskom dijelu prvenstva!