Nakon odlično odigrane utakmice i uvjerljive pobjede 3-0 protiv Varaždina u prošlom kolu, momčad Dražena Biškupa u subotu 16. rujna u 16:30 dočekuje ekipu Gorice u sklopu 6. kola aktualne drugoligaške sezone.

Prva momčad ovaj tjedan je trenirala i po teškim kišnim vremenskim uvjetima, sve kako bi spremna dočekala susret sa starim rivalom Goricom. Pred kraj treninga uhvatili smo trenera Biškupa, koji je jako zadovoljan pobjedom protiv Varaždina, ali ipak prepušta ulogu favorita ekipi iz Gorice: ” Odlično su ušli u novu sezonu, i dolaze kao favoriti na naš stadion. Vraća nam se Travaglia, kao i Kristijan Lovrić koji je klubu ustupljen posljednjeg dana prijelaznog roka iz NK Lokomotiva. Nažalost, Knezović neće biti spreman za utakmicu.”

Gorica je dobro startala u novu sezonu, te trenutno nakon 5 odigranih kola drži 2. mjesto na ljestvici Druge HNL.

Pozivamo Vas da podržite momčad Lučkog, u lijepom ambijentu naše La Bombonere!

Utakmicu će voditi sudac Župan sa pomoćnicima Tomićem i Babićem. Četvrti sudac je Mlinarić, kontrolor Vučkov, a delegat Ivančić.