U 12. kolu domaćeg prvenstva nakon pobjede u prethodnom kolu nad Solinom,  odigrali smo neriješenih 1-1 s Dugopoljem.

Lijepi sunčani ambijent La Bombonere nije previše utjecao na izvedbu naše momčadi koja je iznenađujuće kapitulirala već u prvoj minuti pogotkom Prelčeca nakon nesporazuma obrane i Koprića.

Unatoč nekoliko prilika, prije svega Ceraja i Roglića, na poluvrijeme se otišlo s prednošću gostiju. Odmah po početku nastavka svjedočili smo življoj igri naše momčadi koja je urodila pogotkom Denisa Ceraja u 55. minuti.

Iako se činilo da će Cerajev pogodak dati dodatan zamah našoj igri, nismo ga uspjeli kapitalizirati do kraja utakmice te je konačan rezultat zaslužen i realan.

Sastav: Koprić, Lončar, Kunštić, Ribić, Nikica Filipović, Vito Filipović, Batarelo, Ceraj, Polić, Vajdovčić, Roglić

U igru je još ušao Luetić.

U sljedećem, zadnjem kolu jesenskog dijela prvenstva, sljedeći vikend gostujemo na Poljudu kod Hajduka II, gdje ćemo tražiti nove bodove!

Ovim putem se zahvaljumo publici na redovnoj podršci u ovosezonskim utakmicama!