15. kolo drugoligaške sezone donijelo je gostovanje novozagrebačkog rivala Hrvatskog Dragovoljca na La Bomboneru u Lučko. Nekoliko stotina gledatelja svjedočilo je četvrtom remiju Biškupove ekipe u nizu.

Utakmica je završila rezultatom 1-1, a vodio ju je glavni sudac Titlić.

Lučko je povelo i na poluvremenu imalo vodstvo od 1-0 pogotkom Tomislava Barišića iz 5.minute utakmice, no gosti iz Sigeta su u drugom poluvremenu izjednačili u posljednjm minutama utakmice preko Grkovića, i odnijeli prema viđenom na terenu nezaslužen ali s(p)retan bod. Nažalost nismo realizirali svoje prilike kroz prvo poluvrijeme te vjerujemo u bolju realizaciju u preostalim kolima do zimske pauze!

Lučko je igralo u sastavu: Koprić, Lončar, Matoš, Knezović, Ribić, Barišić, Vajdovčić (od 83. min Bruno Rihtar), Travaglia, Kunštić (od 76. min Janjiš) Serdarušić (od 64. min Mandić) i Petrović.

U sljedećem kolu, u subotu 11.11. gostujemo kod Varaždina, s početkom u 13:30.