Nakon odigrane utakmice u Sesvetama dominirajući osjećaj je žal za propuštenim i neiskorištenim prilikama zbog kojih smo ostali kratki za bod(ove) na gostovanju kod četvrtoplasirane prvenstvene ekipe koja nas je pobijedila rezultatom 2-1.

Sesvete su povele u 32. minuti pogotkom Štimca, a izjednačio je Borna Petrović svojim 7. prvenstvenim pogotkom iz jedanaesterca odmah na početku drugog dijela. Pobjedu domaćinu donio je Kolega u 59. minuti, a važno je napomenuti loše reakcije suca utakmice koji je propustio dosuditi novi jedanaesterac za našu momčad u samoj završnici utakmice.

Sastav: Koprić, Barišić, Lončar, Knezović, Rizoski, Matoš, Tolić, Simeunović, Luetić, Ikić i Petrović.

U igru su još ulazili Vajdovčić i Belak.

Unatoč porazu, ne možemo biti nezadovoljni prikazanom igrom i borbenošću naših dečkiju kojima preostaje u posljednjem prvenstvenom kolu protiv Dugopolja pružiti bespoštednu partiju s vjerom u što bolji rezultat!

Utakmica se igra u subotu 19.5. s početkom u 14:30 na La Bomboneri, a pozivamo Vas da u što većem broju podržite naše dečke!