30. kolo nije bilo sretno za našu momčad koja je na gostovanju kod druge momčadi splitskog Hajduka stradala rezultatom 3-0.

Iako smo dobro startali u utakmicu i imali prilike preko Vajdovčića i pogođen okvir gola Ikića, domaći su dvama pogocima Tonia Teklića ( 13. i 32.min ) stekli prednost na poluvremenu koju su podebljali još jednim pogotkom Baboua u 78. minuti u drugom poluvremenu.

Iako uvjerljiva pobjeda domaćina, možda je mogla biti manja da smo realizirali neku od prilika koje smo imali.

Sastav Lučkog: Koprić, Lončar, Barišić, Travaglia, Petrović, Ikić, Vajdovčić, Matoš, Knezović, Mihaljević, Simeunović.

U igru su ulazili: Kunštić, Belak i Luetić.

U sljedećem 31. kolu našu momčad očekuje susret u Lučkom protiv Varaždina u srijedu 09.05. s početkom u 16h.

Kako je stanje na ljestvici i njenom začelju vrlo neizvjesno i svaki bod je izuzetno važan, pozivamo Vas da podržite našu mladu momčad u nastojanju da što prije osigura ostanak u drugoligaškom društvu i iduće sezone!