U subotu 01. rujna gostujemo na Gradskom stadionu u Varaždinu protiv istoimenog domaćina. Na zamolbu domaće uprave, termin utakmice pomaknut je u atraktivniji večernji termin u 19:30 te će se utakmica igrati pod reflektorima pred očekivano većim brojem gledatelja. Čeka nas ogled protiv izuzetno talentirane momčadi koja je u doigravanju na kraju prošle sezone izgubila mjesto koje je vodilo u Prvu ligu. U prvom kolu Varaždin je na gostovanju slavio kod novog drugoligaša BSk iz Bijelog Brda.

Naši dečki su se marljivo spremali kroz tjedan nakon pobjede nad Kustošijom. Trener Biškup je razrađivao razne taktičke opcije za sudar s Varaždinom, te vjerujemo kako ćemo na krilima dobrog rezultata iz prvog kola pružiti dobru igru i u subotnjem susretu.

Susret će suditi sudac Frković, a ako ste u prilici zauzmite svoje mjesto na tribinama varaždinskog stadiona i bodrite našu momčad!