Odlična igra naše momčadi pred početak proljetne polusezone u utakmici s Hrvatskim Dragovoljcem na umjetnoj travi u sklopu Sportskog centra Lučko rezultira je uvjerljivom pobjedom od 3-0!

Nadahnuta igra, brza protočnost lopte i mnoštvo stvorenih prilika karakterizirali su našu igru, te je utakmica mogla rezultirati i uvjerljivijom pobjedom!

Na poluvrijeme se otišlo s jednim pogotkom Luetića u mreži sigetske momčadi, a u drugom poluvremenu je novopristiglo pojačanje iz Osijeka, Ikić, dvama pogotcima postavio konačan rezultat!

Za Lučko su igrali: Koprić, Oršulić, Rihtar, Knezović, Kunštić, Matoš, Mihaljević, Ikić, Belak, Luetić i Petrović.

U igru su još ulazili Tolić, Pedišić i Barišić, a trener Bezer nije mogao računati na kapetana Lončara te nedovoljno oporavljene Simeunovića i Travagliu.

Sjajna predstava Lučana prava je pozivnica za subotnji susret (10.ožujka od 15h) s Kustošijom u 20. kolu Druge HNL. Nadamo se da će vremenske prilike biti blagonaklone prema nogometašima!