U ovom tjednu našu momčad očekuju dvije utakmice, prvo u srijedu 19. rujna gostujemo kod NK Prigorje Markuševec u sklopu 1. kola kupa Zagrebačkog nogometnog saveza. Biti će to interesantna provjera za neke igrače koji dobivaju manje minuta u prvenstvu da se pokušaju nametnuti treneru Biškupu sa svojim pristupom i zalaganjem na terenu.

Utakmicu igramo na gostujućem terenu u Markuševcu s početkom u 16:30.

Nakon susreta sa županijskim ligašem, dečki će s nestrpljenjem čekati vikend i nedjelju 23.09. kada nam u goste dolazi Zadar u 5. kolu domaćeg drugoligaškog prvenstva. Zadrani su solidno startali u prvenstvo te će se sigurno kao novi drugoligaš boriti za bodove na stadionu u Puškarićevoj.

Ulaznice za tu utakmicu će biti u prodaji prije početka utakmice u 16:30, a nakon toga vas ponovno vjerujemo očekuje zabava uz pivo i kobasicu ispod sjeverne tribine stadiona.