Hrvatski Dragovoljac slavio je rezultatom 2-3 u lokalnom derbiju u sklopu 27.kola 2. HNL. Na stadionu u Puškarićevoj, gosti iz Sigeta bili su konkretniji i slavili su dvama pogocima Burića i jednim Bilića. Naša momčad nažalost nije uspjela kapitalizirati vodstvo s poluvremena od 2-1, i golove Enia Travaglie i Denija Simeunovića.

Susret je otvoren s pola sata pomalo neaktivne igre s obje strane, dok je u samoj završnici poluvremena bilo mnogo lijepih prilika s obje strane uslijed koji su pali pogoci: Burić (31.min), Travaglia (35.min) i Simeunović (43.min). Nažalost, crni su u drugo poluvrijeme ušli odlučniji te su pogocima u 50. i 53. minuti odnijeli tri boda iz Lučkog. Spomenimo da je naš vratar Miroslav Koprić obranio jedanaesterac u posljednjoj minuti utakmice.

Sastav Lučkog: Koprić, Travaglia, Barišić, Simeunović, Lončar, Knezović. Matoš, Mihaljević, Luetić, Ikić, Petrović.

U igru su jošš ulazili: Kunštić, Tolić i Vajdovčić.

U sljedećem kolu čeka nas gostovanje kod Kustošije u subotu 21.4 s početkom u 17h.