Unatoč dobroj igri kroz čitavih 90 minuta na gostovanju kod trećeplasiraneg Dugopolja, našim dečkima koncentracija je popustila u samoj završnici te su domaćini pogocima Rodića i Živkovića u sudačkoj nadoknadi slavili s 2-0.

Rezultat je to koji ne otkriva pravu sliku s terena jer naša momčad je odigrala korektnu i čvrstu utakmicu koja je imala prilike za gol s obje strane. Posebno valja istaknuti zreli nastup naših mladih igrača, Vajdovčića, Marića i mladog šesnaestogodišnjeg stopera Bakule kojemu je ovo bio seniorski debi za prvu momčad.

Sastav: Koprić, Kunštić, Bakula, Vajdovčić, Puntar, Ceraj, Polić, Marić, Škvorc, Prelčec, Renić.

U igru su ulazili: Grgić, Tomičić i Živković.

Dobra igra ulijeva povjerenje pred dolazak Hajduka II u sljedećem, ujedno i posljednjem prvenstvenom kolu koje je na rasporedu u subotu 25.05. s početkom od 17:30 na stadionu u Puškarićevoj.

Pozivamo vas da svojim dolaskom i podrškom pružite dodatan impuls dečkima za osvajanje tri boda kojima bi zacementirali ostanak u drugoligaškom društvu i iduće sezone!